Keman Notaları

Game of Thrones Keman Notaları

Game of Thrones Keman Notaları farklı versiyonlar ve kemana göre notasyon. Milyonlarca izleyici olan  Game of Thrones dizisinin ana müziğinin keman versiyonu için orjinal nota kağıdı yazılı (do re mi) versiyon ve pdf notaları. Game of Thrones keman notaları ile beraber alt kısımda eseri hızlıca icra edebilin diye etüt videosu eklenmiştir.

[lwptoc]

Game of Thrones Keman Notaları (Orjinal Nota Kağıdı)

Game of Thrones keman nota kağıdı

Yukarıdaki notalar keman için hazırlanmış olsa da diğer enstrümanlar içinde uygundur. Sitemizde Game of Thrones melodika notaları yazımıza da bakabilirsiniz. Orada notaların do re mi versiyonları mevcuttur. 

Game of Thrones Keman Do re mi Notaları

la~re~fa~sol~la~re~fa~sol~la~re~fa~sol~la~re~fa~sol
la~re~fa#~sol~la~re~fa#~sol~la~re~fa#~sol~la~re~fa#~sol
la~re~fa~sol~la~re~fa~sol~mi(uzun tutmaya çalışın)
sol~do~fa~mi~sol~do~fa~mi~re(uzun tutmaya çalışın)
mi~fa~mi~do~re(uzun tutmaya çalışın)

Yukarıdaki fa# Game of Thrones keman notaları için fa diyezi temsil etmektedir. Uzun tutmaya çalışın dediğimiz alan ise sesi uzatmaktır. Yavaş çalmak da diyebiliriz.

Game of Thrones PDF Keman Notaları

Notanın orjinal halini pdf olarak indirmek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Game of Thrones pdf keman notalarını indirebilirler. Aşağıdaki link ile indiremeyenler yorum alanından maillerini iletirlerse bizzat mail adreslerine göndereceğim.

game-of-thrones-keman-notalari

Etüt Game of Thrones Keman ile Nasıl Çalınır?

Dizi Hakkında

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olan Game of Thrones ya da Türkçe ismiyle Taht Oyunları dizisi milyonlarca izleyici kitlesine ulaşmış efsane diziler arasındadır. Dizi de krallıkların taht için verdiği mücadele işlenmiş ve aşırı derecede fantastik konular içermektedir. 2011-2019 yılları arasında çekimleri sürmüş ve 2019 yılında final bölümüyle sonlanmıştır. IMDB 9,3 puan almış ve toplamda 7 sezon sürmüştür. IMDB üzerinden incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı